0800336516

Курс євро до долару в Харкові на сьогодні

EUR/USD
  •  

Барабашово - це харківський ринок, на якому річний обсяг торгів налічує мільйони USD в еквіваленті. Сюди привозять речі з Туреччини, Китаю, США, Іспанії, Бангладешу та інших держав з розвиненою текстильною промисловістю. Країни-імпортери відносяться до різних валютних зон, тому місцевих представників бізнесу часто цікавить курс євро до долара або в зворотному порядку. До нас також звертаються люди, які не мають відношення до ринку. Зазвичай це приватні особи, бізнесмени з інших сфер діяльності або трудові мігранти, які повернулися на батьківщину і в цілях фінансової безпеки хочуть обміняти частину грошей на іншу валюту. Для проведення конвертації досить відвідати офіс в зручний для вас час. Щоб не витрачати час даремно, рекомендуємо заздалегідь зв'язатися з оператором і уточнити наявність в резервах необхідної суми.

Зручний і безпечний обмін долара на євро на Барабашово

Якщо ви хочете виконати обмін долара на євро на Барабашово на найвигідніших умовах і не хвилюватися за свої активи, звертайтеся за допомогою до компанії KIT Group. Нашими перевагами є:

  1. Офіційна реєстрація. Надійність нашої організації підтверджується наявністю всієї необхідної документації, що дозволяє виконувати обмінні операції.
  2. Кілька офісів. Наші філії знаходяться в різних точках ринку, що дуже зручно для місцевих жителів і людей, які працюють на території комплексу.
  3. Щоденна робота. Якщо вас цікавить пара євро долар, пропонуємо подавати заявки на конвертацію цілодобово. Наші представники обробляють запити і видають гроші кожен день. Час роботи залежить від розташування офісу, але в будні дні більшість пунктів працюють до 17:00, у вихідні - закриваються на 1 годину раніше.
  4. Перевірка купюр. Перед завершенням угоди клієнт особисто перераховує всю суму грошових коштів. Крім того, банкноти перевіряються на справжність за допомогою ультрафіолетової лампи. Якщо не довіряєте нашому приладу, можете скористатися своїм пристроєм.
  5. Прямий обмін. При виконанні обмінних операцій ми використовуємо крос-курс євро долар, чорний ринок навіть програє конкуренцію нашій організації. Адже угода не передбачає подвійної конвертації з перекладом на гривню. Така схема роботи дозволяє клієнтам уникнути непередбачених переплат. В результаті вони отримують ту суму, яка виходить при самостійному підрахунку на основі опублікованих котирувань.

Оплата готівкою і безготівковий розрахунок

Більшість клієнтів купують або продають валюту готівкою. Якщо у вас немає або не вистачає реальних грошей для проведення транзакції, ми завжди йдемо назустріч. В якості альтернативи пропонуємо перевести і (або) отримати гроші на банківську карту або гаманець електронної платіжної системи. Ми працюємо з такими сервісами як: WebMoney, Perfect Money, Advanced Cash і багатьма іншими.

На сайті компанії KIT Group немає форми для подачі заявки на безготівковий переказ, тому для роботи з картками та електронними гаманцями пропонуємо подати запит на сайті нашого партнера Obmenat. Веб-ресурс має простий і зрозумілий інтерфейс, де всі інструменти розташовані інтуїтивно зрозуміло.

Щоб виконати обмін євро на долари або назад, необхідно вибрати напрямок операції і заповнити всі поля:

  • номер електронного гаманця або банківської карти;
  • ім'я та прізвище одержувача;
  • контактний номер телефону;
  • аккаунт в telegram для резервного зв'язку.

Протягом години після переведення грошей з вами зв'яжеться менеджер. На свій розсуд можете отримати гроші готівкою або прийняти в електронному вигляді.

Як вибрати вигідний курс долара до євро?

Для проведення обміну у напрямку EUR to USD і в зворотному порядку на найвигідніших умовах компанія KIT Group розробила два зручних інструменту.

Перша опція рідко зустрічається в обмінниках. Вона отримала назву «Стежити за змінами». З назви зрозуміло, що система автоматично відстежує котирування на валютному ринку. Як тільки ціна на валюту підвищиться або знизиться до встановленої позначки, на email клієнта відразу прийде повідомлення. Від заявника потрібно всього лише вказати напрямок обміну, бажаний курс та адресу електронної пошти.

Друга опція називається «Динаміка курсу». Якщо хочете контролювати рух цін на валютну пару євро долар - графік наочно покаже зміни за сьогодні або останній тиждень. Період задається клієнтом вручну. За допомогою зручної діаграми ви можете контролювати ситуацію на ринку і передбачати поведінку активів найближчим часом.

Коли зрозумієте, що зараз найкращий момент для виконання обмінної операції, звертайтеся до нашого менеджера. Список контактних телефонів представлений на сайті компанії KIT Group. Крім того, ви можете написати нашому менеджеру в месенджери: Telegram, Vkontakte, Facebook або Instagram.