0800336516

Курс фунта до гривні в Харкові на сьогодні

GBP/UAH
  •  

Британська валюта в порівнянні з американською, європейською і російською користується не такою великою популярністю в українців, але все ж багатьох жителів нашої країни хвилює курс фунта стерлінга до гривні, крос-курс цієї грошової одиниці по відношенню до держзнаків інших держав, а також організації, що надають послуги такої купівлі-продажу. Найбільше ця інформація цікавить жителів мегаполісів, які часто подорожують до Сполученого Королівства з метою туризму і бізнесу. Але також вона потрібна і людям, що живуть в портових містах або в населених пунктах з великими торговельними майданчиками, на яких зосереджений великий оборот інвалюти, тому там частіше хочуть продати або купити фунти. Барабашово, як один з найбільших оптово-роздрібних ринків у Східній Європи - яскравий приклад, що підтверджує статистичні дані.

Від чого залежить курс фунта стерлінга до гривні?

Вартість держзнаків Великобританії, виражена нацвалютою України, залежить від безлічі факторів. Так, наприклад, курс фунта до гривні на Барабашово може коливатися в результаті наступних глобальних процесів:

  • стагнація або зниження мікро- та макроекономічних показників;
  • стрімка інфляція, яку уряд не зупиняє або застосовує неефективні методи її регулювання, що призводить до ослаблення курсу англійського фунта та інших грошових знаків;
  • запуск «друкарського верстата», або емісія - додатковий випуск банкнот, що не має ґрунтовного базису у вигляді реального економічного зростання;
  • розмір процентної ставки і її відмінність від аналогічного параметра в інших країнах;
  • активність на фондових біржах і ринках цінних паперів, дорогоцінних металів, вуглеводнів та альтернативних енергоресурсів;
  • занадто тісна залежність економіки від цін на сировинні ресурси і обсягів їх продажу також викликає дестабілізацію курсу фунта і девальвацію українських держзнаків;
  • збільшення імпорту, який призводить до припливу інвалюти і зниження попиту на неї;
  • ступінь довіри до грошових знаків в міжнародному та внутрішньодержавному масштабах.

Вплив на курс фунта до гривні чорного ринку та інших кон'юнктурних чинників

Крім вищевказаних структурних причин на процес формування курсу фунта на Барабашово впливають і кон'юнктурні аспекти. До їх числа можна віднести дестабілізацію суспільно-політичної обстановки, впровадження непопулярних реформ, військові дії на Донбасі, введення режиму НС та воєнного стану, стихійні лиха та їх ліквідація.

Також істотно впливає на курс фунта до гривні чорний ринок і кількість спекулятивних операцій на ньому. Справа в тому, що перекупники, знаючи про те, що їх діяльність є незаконною і тягне за собою адміністративну і навіть кримінальну відповідальність, прагнуть заробити на кожній угоді максимальний профіт. З цією метою вони маніпулюють крос-курсом обміну фунт стерлінгів, курс гривні демпінгують, а також вдаються до різних шахрайських схем і створюють штучний ажіотаж, використовуючи найменший привід. Саме тому, щоб не залишитися в збитку після конвертації, слід уникати перекупників і звертатися тільки в обмінники і державні офіційні структури (що не так вигідно, але все ж безпечно).

Де дізнатися актуальний курс фунта?

Ознайомитися з останніми даними і тенденціями фінансово-валютної сфери можна на сайті НБУ. На ньому публікується курс англійського фунта, який регулярно оновлюється, та інша корисна інформація. Також побачити котирування можна на веб-сторінках великих банків, обмінників, на фінансових сайтах-агрегаторах і в фізичних філіях офіційних структур, що займаються купівлею-продажем грошей.

Не варто дивуватися тому, що цифри в банківських відділеннях і обмінних пунктах трохи відрізняються від заявлених Нацбанком. Це пов'язано з тим, що деякі банки і обмінні пункти іноді закладають в курс фунта стерлінга до гривні комісійний збір. Тому, щоб знати точний коефіцієнт обміну і підсумкову суму готівки, слід орієнтуватися на дані організації, в якій планується здійснювати конвертацію.

Як безпечно обміняти фунти в гривні на Барабашово?

Щоб легко і безпечно перевести фунти в гривні на Барабашово на вигідних умовах, слід відразу звернутися в наш обмінник. При цьому має сенс спочатку відвідати нашу сторінку в інтернеті та проаналізувати котирування, щоб визначити найбільш сприятливий момент для здійснення фіноперації. Там же можна замовити безкоштовну послугу повідомлень про зміни в співвідношенні обраної валютної пари, скористатися онлайн-калькулятором для уточнення суми, що отримується на руки після конверсії, і забронювати необхідну кількість купюр в офісі-представництві на Барабашово.