0800336516

Курс польського злотого до гривні в Харкові на сьогодні

PLN/UAH
 •  

В останні кілька років, протягом яких діє безвізовий режим з ЄС, оборот польських грошей в нашій країні істотно збільшився. Багато українців виїжджають до Польщі з метою туризму, навчання або додаткового заробітку і всім їм потрібно купувати і продавати інвалюту. Саме тому курс польського злотого до гривні став одним з найпопулярніших онлайн-запитів, а багато банків і обмінників почали працювати з грошовими знаками Польщі. Очевидно, що найчастіше змінюють цю валютну пару в областях, що межують з Унітарної Республікою. Але і на решті території України, особливо в таких розвинених торгово-промислових містах, як, наприклад, Харків, число конвертаційних фіноперацій стрімко збільшується, і дуже багато людей хочуть продати або купити злоті на Барабашово - найбільшому в Східній Європі ринковому майданчику.

Від чого залежить курс польського злотого до гривні?

Вартість однієї грошової одиниці, виражена держзнаком іншої держави - змінна величина, яка формується на основі головного економічного принципу - паритету попиту і пропозиції. Слабшати курс гривні до злотого може в результаті наступних процесів:

 • стрімка інфляція і неефективна урядова методика по її регулюванню;
 • відсутність розвитку або занепад економіки;
 • готівкова і безготівкова емісія - додатковий випуск цінних паперів, що не має під собою базису у вигляді реального економічного зростання;
 • збільшення обсягів імпорту, який призводить до дестабілізації співвідношення злотий-гривня і коливань в інших валютних парах;
 • низька активність держави на біржах;
 • розмір процентної ставки;
 • ступінь довіри міжнародних партнерів і місцевого населення до нацвалюти;
 • стан платіжного балансу і золото-валютного резерву;
 • політика держрегулювання курсу злотого до гривні, обрана Кабміном;
 • кореляція бюджету і цін на сировинні ресурси.

Кон'юнктурні чинники, що впливають на курс злотого до гривні

Крім фінанасово-економічних структурних причин, коефіцієнт обміну злотих на гривні на Барабашово може змінюватися через дестабілізацію суспільно-політичної обстановки, викликаної впровадженням непопулярних антисоціальних реформ, а, отже, зниженням рівня життя. Поява внутрішніх вогнищ напруги і збройних конфліктів також негативно позначається на котируваннях.

Істотний вплив робить на курс злотого чорний ринок і число спекулятивних операцій. Перекупники, що працюють без ліцензії, усвідомлюють ризики і наслідки, які тягне за собою їх незаконна діяльність, тому намагаються витягти максимум вигоди з кожної угоди. Для цього вони маніпулюють курсом польського злотого в свою користь, а також вдаються до різних шахрайських схем і афер. Тому тим, хто не хоче залишитися в збитку після конвертації, варто ігнорувати «мінял» і звертатися тільки в банки і сертифіковані обмінники.

Як дізнатися актуальний курс польського злотого?

Ознайомитися з котируваннями можливо на сайті НБУ, на якому кілька разів на день оновлюється інформація відповідно до подій, що відбуваються на біржах. Крім цього, подивитися співвідношення, за яким переводяться zl to uah і навпаки, можна на веб-сторінках і в відділеннях великих банків і сертифікованих фінорганізацій, що займаються купівлею-продажем інвалюти.

Нерідко офіційні дані Нацбанку можуть трохи відрізнятися від фактичного курсу польського злотого, за яким здійснюється конверсія в банківських і обмінних структурах. Така невідповідність пояснюється тим, що комерційні організації закладають в котирування прихований комісійний збір. Тому, щоб точно знати конвертаційний коефіцієнт і суму, одержувану на руки, варто наводити довідки саме в тій фінустанові, в якій планується здійснювати обмін.

Як безпечно і вигідно купити польський злотий на Барабашово?

Щоб купити польський злотий з прибутком, необхідно звернутися в надійний ліцензований обмінник, що знаходиться на території торгового комплексу. Про благонадійність обмінного пункту говорять такі критерії його роботи:

 • достатній стаж;
 • знаходження у відкритому доступі дозвільної документації;
 • своєчасне оновлення курсу гривні до злотого та інших даних;
 • технічно обладнані каси і приміщення філій;
 • гарантії захисту персональних даних;
 • широкий спектр послуг, що надаються.

Наш обмінник відповідає всім цим критеріям, до того ж у нас є веб-сайт, на якому можна ознайомитися з тенденціями валютного ринку, замовити безкоштовну послугу повідомлень про зміну курсу польського злотого до гривні, скористатися онлайн-калькулятором або допомогою онлайн-консультанта, забронювати необхідну кількість купюр. Крім цього, на нашій сторінці можливо уточнити адресу, контактні засоби зв'язку і графік роботи офісу-представництва на Барабашово або іншого філії.