• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Обмінний курс Гривні і Євро на сьогодні

EUR/UAH
 •  
Грошові перекази

Грошові перекази відмінна альтернатива передачі готівки і використанню банківських карт. У KІТ Груп ви можете швидко і з мінімальною комісією зробити переклади по Україні. Ми здійснюємо переклади на банківські рахунки, карти. Одержати переказ можна в найближчому відділенні Kit Group.

Наші переваги:

 • ліцензія НБУ;
 • 10-річний досвід роботи на фінансовому ринку України;
 • конфіденційність і захист персональних даних;
 • прийом зношених купюр;
 • мінімальна комісія;
 • консультаційна підтримка по будь-яким питанням.

У нашому відділенні ви зможете перерахувати гроші за пару хвилин, достатньо лише заповнити заявку. Дізнатися умови переведення та іншу інформацію можна на нашому сайті. У Kit Group термінові грошові перекази здійснюються без відкриття рахунку. Наявність Ліцензії гарантує легальність і безпеку співпраці з нами.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380500145529 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00

Online обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Сьогодні ми спостерігаємо, як курс гривні до євро в Харкові і в Україні в цілому значно підвищується. Така динаміка на міжнародному ринку сприяє зростанню попиту на іноземну валюту. За останні роки ми звикли бачити тільки падіння UAH, тому багато людей вважають за краще скористатися доброю нагодою для обміну. Але народ часто задається питанням, за рахунок чого українська валюта різко зміцніла і що з нею станеться в майбутньому. Ми проконсультувалися з аналітиками і розподілили всі фактори по поличках, щоб інформація була зрозуміла пересічному громадянину.

Чим пояснюється зниження курсу євро в банках України?

Станом на кінець грудня 2019 року курс євро в банках України перебував на рівні 26 гривень. На котирування UAH вплинули наступні фактори:

 • Національний банк. Державний орган несе відповідальність за валютну політику країни. Але сьогодні регулятор не має прямого впливу на вартість гривні, оскільки вона знаходиться у вільному плаванні. НБУ тільки створює всі умови для підтримки валюти на оптимальному рівні. Раніше керівництво даного органу встановило ставку рефінансування по кредитах для фінансових установ на рівні 18%. За економічними закономірностями, чим менше оформлюється кредитів, тим повільніше ростуть ціни. У 2019 ставка знизилася до 13,5%, але все одно це високий показник. Проте, Нацбанк не допустив істотного зростання інфляції і допоміг зміцнити UAH;
 • трудові мігранти. Після повернення додому багато заробітчан обміняли євро в гривні в Барабашово або інших районах Харкова, оскільки національна валюта є єдиною для розрахунку в Україні. За підсумками 2019 року трудові мігранти привезли в нашу країну близько $ 16 млрд. В еквіваленті;
 • експортери та імпортери. Дешева UAH зручна покупцям товарів (послуг), але вкрай невигідний постачальникам. У нинішній ситуації з'являється багато спекулянтів, які знижують ціни непропорційно здешевленню іноземної валюти. Яскравим тому прикладом служить паливо. За останній рік курс євро впав на 15%, тому пальне має коштувати на 1,5 грн дешевше. Але на ділі ціни на бензин знизилися всього на 30-80 копійок;
 • державні зобов'язання (ОВДП). Вигідний курс євро на сьогодні в Барабашово і Україні в цілому багато в чому обумовлений випуском цінних паперів під відсоток, який можна порівняти зі ставкою рефінансування НБУ. Ця подія привернула іноземних спекулянтів, які принесли багато інвалюти в нашу країну. У 2019 Мінфін розмістив ОВГ на суму, еквівалентну $ 8 млрд., Причому 50% операцій припадає на нерезидентів країни. Іншу частину закупили українські фінансові організації, переважно банки.

Що буде далі з національною валютою - передбачити складно. Одні обіцяють їй продовження зростання, інші - прогнозують різке падіння. Тому залишається спостерігати за фінансовими показниками і вибирати найзручніший момент для конвертації.

Як підібрати кращий курс євро до гривні на Барабашово?

Щоб знайти найвигідніший курс євро до гривні на Барабашово, вам не потрібно ходити по всіх обмінниках ринку і звіряти котирування. Зробити це можна віддалено за допомогою віртуальних інструментів. Компанія KIT Group пропонує клієнтам зайти на сайт і вибрати розділ «Динаміка курсу». Перед вами з'явиться графік, який показує зміну ситуації на валютному ринку за останній день або тиждень, залежно від обраного періоду.

Другий інструмент під назвою «Стежити за змінами» призначений для професійних трейдерів. У відповідних полях вам потрібно ввести такі відомості:

 • бажаний курс обміну UAH to EUR (або навпаки);
 • потрібний напрям конвертації;
 • адреса електронної пошти.

Коли курс євро в Україні торкнеться заданої позначки, система автоматично відправить повідомлення на вказаний email. Після цього пропонуємо негайно зарезервувати потрібну суму, щоб отримати українську або європейську валюту на найвигідніших умовах.

Порядок обміну EUR to UAH і навпаки в нашому сервісі

Якщо вас влаштовують запропоновані котирування, зв'яжіться з нашим оператором за вказаною на сайті телефону або через месенджер. Ми відповідаємо на запити в Telegram, Facebook і Vkontakte. При наявності в резервах необхідної суми приходьте до нашого офісу на ринку «Барабашово» в робочий час. Перш ніж передати гроші, клієнт самостійно перераховує суму і перевіряє справжність банкнот за допомогою ультрафіолетової лампи.

Клієнтам, які не мають часу на відвідування нашого представництва, пропонуємо виконати безготівковий переказ на банківську карту або гаманець електронної платіжної системи (WebMoney, PerfectMoney і ін.). Замовник отримує гроші на інший рахунок або рахунок, з якого перерахував активи.