Курс рубля до гривні в Харкові на сьогодні

RUB/UAH
  •  

На сьогоднішній день мешканці Харкова та інших регіонів України не можуть передбачити курс рубля до гривні, але вони точно можуть сказати, де котирування найбільш вигідні. Більшість місцевого населення вказує на компанію KIT Group, яка пропонує прозору вартість іноземної валюти без прихованих комісій і додаткових платежів. Завдяки гарній репутації на фінансовому ринку ми виконуємо замовлення будь-яких обсягів, аж до рівня представників середнього бізнесу. Наш офіс знаходиться відразу в п'яти точках ринку Барабашово, що дозволить клієнтам оперативно отримати гроші без зайвих витрат часу. Для зручного пошуку поруч з кожною філією встановлена ​​вивіска з назвою і логотипом компанії, а також актуальними котируваннями в електронному вигляді.

Як виконати обмін гривні на рублі і назад на Барабашово?

Якщо вам потрібно зробити обмін гривні на рублі або в зворотному напрямку на Барабашово, подивіться поточні котирування на нашому сайті. Можливо, ви розраховували на більш вигідні ціни на валюту. В такому випадку пропонуємо зайти в розділ «Стежити за змінами» і задати той курс, який вас влаштовує. Як тільки показник торкнеться зазначеної відмітки, на ваш email моментально прийде повідомлення.

Щоб перевести рублі в гривні або навпаки, зв'яжіться з нашим оператором по телефону або через зручний месенджер:

  • «Телеграм»;
  • «Фейсбук»;
  • «Інстаграм»;
  • «Вконтакте».

Представник перевірить наявність потрібної суми в резерві і вкаже розташування пункту обміну в зручному для вас радіусі.

Більшість фінансових операцій в нашому сервісі виконується в готівковій формі. Якщо у вас немає потрібної суми в реальних грошах, пропонуємо зробити переклад на банківську карту або гаманець електронної платіжної системи: WebMoney, QIWI, Яндекс.Деньги і ін. Отримати активи можна аналогічно.

Чи безпечно міняти валюту в нашому сервісі?

Клієнти, які замовляють обмін гривні на рублі на Барабашово або в зворотному порядку в компанії KIT Group, зовсім не хвилюються за свої активи. Навіть незважаючи на всі стереотипи про обмінники на ринку, наш сервіс отримав хорошу репутацію і користується довірою клієнтів. Це пояснюється наступними факторами:

  • офіційна реєстрація. У нашому розпорядженні є вся необхідна документація, яка підтверджує законні підстави для виконання операцій з іноземними валютами;
  • наявність офісу. Ми працюємо не на вулиці чи в звичайному МАФі, а в повноцінному приміщенні з камерами відеоспостереження. Тому покупець може спокійно перерахувати гроші і перевірити справжність банкнот за допомогою ультрафіолетової лампи;
  • прозорі котирування. Згідно із загальноприйнятою думкою, якщо потрібен вигідний курс рубля до гривні, чорний ринок є безальтернативним варіантом. Ми не ставимося до таких організацій, але при цьому встановлюємо конкурентні ціни на валюту. Компанія KIT Group володіє такою можливістю завдяки гарній репутації і великому обороту торгових операцій.

Вся інформація про клієнтів та проведених транзакціях зберігається в суворій таємниці. Допуск до неї можуть отримати тільки правоохоронні органи, але тільки якщо нададуть вагомі аргументи на користь незаконного походження коштів.

Яким буде курс рубля в Україні в майбутньому?

Сьогодні складно передбачити котирування на найближчий час. Провідні аналітики України та ближнього зарубіжжя вже прогнозували падіння національної валюти після літнього збору врожаю. Але очікуваного колапсу не виникло, а навіть навпаки - UAH істотно зміцнився щодо іноземних активів.

Фахівці, яким вдалося хоча б трохи передбачити поточну ситуацію, віщують уповільнення зростання курсу рубля в Україні ближче до весни 2020 року. Причому це буде результатом спільних зусиль НБУ та Мінфіну: перший почне активно купувати інвалюту, а другий - мінімізує обсяги випуску ОВДП. Експерти сходяться на думці, що перший квартал закінчиться на позначці 26-27 грн за 1 $. Ці котирування будуть прийнятними як для постачальників, так і покупців товарів (послуг). Але зміни не сподобаються імпортерам і іноземним покупцям цінних паперів на українському ринку в зв'язку зі зниженням їх прибутковості. Швидше за все, перші зміни поточної тенденції варто очікувати вже після Нового Року.

Але цей прогноз не можна розглядати як основний, адже котирування залежать від багатьох факторів. Наприклад, свою роль зіграє активність на валютному ринку трудових мігрантів і обсяги експорту за кордон. Не можна нехтувати переговорами з МВФ, від вирішення яких значною мірою залежить настрій потенційних інвесторів і простого народу. Коли ми чуємо по телевізору і читаємо по новинах, що даний заклад схвалює видачу чергового кредиту, люди відчувають впевненість в завтрашньому дні. В результаті вони перестають переводити гривні в рублі або долари для зберігання на невизначений термін.