Курс долара до юаню в Харкові на сьогодні

USD/CNY
  •  

У наш час операції з обміну валют користуються великою популярністю, адже правильно обраний момент для обміну дозволяє не просто зберегти свої заощадження, але і непогано на цьому заробити. Багато українців досі з гіркотою згадують долар по 8 гривень, і упущену можливість заробити на ціні, яка виросла в три рази. Тому тепер їх дуже цікавлять котирування валют, в тому числі курс юаня до долара в Барабашово.

Сьогодні кожна людина здатна вільно обміняти свої кошти на грошові одиниці інших країн. Зробити це можна в різних місцях - в банках або обмінниках. Кількість обмінних пунктів незмінно зростає і важливо серед них вибрати дійсно надійний. Крім того, кожен учасник валютного ринку прагне провести операцію з максимальною користю. Тому вигідний курс юань-долар також є найважливішим фактором при виборі місця покупки або продажу купюр.

Обмін юань-долар: Барабашово

Виконати обмін юань-долар можна в багатьох наших обмінниках, в тому числі в Барабашово. Він являє собою один з найбільших промислово-речових ринків країни і другий за площею в Східній Європі. Територіально ринок знаходиться в Харкові у великому спальному житловому масиві - Салтівці. Він займає більше 75 га і розділений на 8 різних торгових майданчиків, де розташувалися близько 18 тисяч торгових і складських місць.

Особливості об'єкта:

  1. Історія торгового майданчика почалася в 1994 році з виділення фірмі «АВЕРС» земельної ділянки, який пізніше виявився в розпорядженні фірми «АВЕК», яка почала активне освоєння ділянки.
  2. Спочатку роботи велися без затвердженого плану з частковим самовільним захопленням вільних територій, а також зносом приватних будівель.
  3. Назва ринку трансформувалося від «речового ринку» до ТЦ «Барабашово», а частково реконструйована перша торгова площадка отримала ім'я «Кам'яні ряди» або «Кам'янка».

На сьогодні об'єкт продовжує постійно розширюватися, а існуючі площі реконструюватися і розвиватися. Незважаючи на розміри на Барабашово досить легко знайти потрібний товар. Це відбувається завдяки акцентуванню роздрібних і оптових продажів, а також товарів різних категорій.

Що собою являє юань?

Перш, ніж зробити обмін долар - юань, варто докладніше дізнатися про ці валюти. Якщо з американським доларом - USD - знайомі більшість, то грошову одиницю Китайської Народної Республіки бачили далеко не всі. Юань - CNY - сучасна китайська валюта. У китайській мові слово «юань» використовують для позначення базової одиниці будь-якої грошової одиниці, тому свої гроші вони називають «женьмінбі», що в перекладі означає «народні гроші».

Сьогоднішній плаваючий курс долар - юань в Барабашово ще зовсім недавно був строго регламентований в КНР. З 1994 по 21 липня 2005 року китайська грошова одиниця була жорстко прив'язана до американського «вічнозеленого» з котируванням 8,28 до 1. Пізніше вартість юаня стала визначатися, виходячи з відношення до 13 світових грошей. Хоча фактично найбільший вплив на вартість китайської грошової одиниці як і раніше надає USD.

Як обміняти юані на долари?

Щоб перевести юані в долари, необхідно звернутися в один з п'яти наших обмінних пунктів в Барабашово. Вони зручно розташовані і дозволяють легко потрапити в обмінник з будь-якого куточка базару. Причому працюють без вихідних, що дозволяє в будь-який потрібний момент провести необхідну фінансову операцію. Наша висока репутація підтверджується багаторічною стабільною роботою і безліччю постійних клієнтів. Ми функціонували як в складні для країни часи, так і в періоди відносної стабільності, тому з упевненістю можемо стверджувати, що наші послуги:

  • надійні;
  • безпечні;
  • доступні;
  • вигідні;
  • різноманітні;
  • конфіденційні.

Актуальний курс долара до юаня в Барабашово ви завжди можете дізнатися з зручного графіка на нашому сайті, адже своєчасна інформація - це те, що допоможе вчасно відстежити рух вартості валюти і своєчасно відреагувати на нього. З нашим сайтом це стає набагато простіше! Вам навіть не потрібно постійно заходити на сайт і моніторити останні котирування. Вкажіть адресу електронної пошти і ви будете в курсі подій, отримавши повідомлення, коли ціна досягне заданого рівня, причому оновлення інформації відбувається безперервно, в режимі 24/7.

Ми працюємо абсолютно легально, згідно чинного українського законодавства, що надійно захищає інтереси наших клієнтів. В обміннику ви завжди можете обміняти юані на долари або виконати багато інших транзакції. Серед наших послуг - не тільки обмінні операції, а й грошові перекази по Україні та в інші країни. Причому наші умови часто набагато вигідніше звичних банківських переказів. Вам варто лише звернутися в один з обмінників і переконатися в цьому особисто!