Курс долара до гривні в Харкові на сьогодні

USD/UAH
  •  

Харків - одне з найбільших міст України і перша її столиця, також він відомий великою кількістю навчальних закладів та безліччю студентів. Крім українців, сюди приїжджають вчитися люди з різних куточків світу, тому можливість перевести долари в гривні дуже багато важить для нашого міста. Вона дає можливість іноземцям обміняти USD на національну валюту у той час, як багато українців переводять гривні в долари для заощадження своїх накопичень або в якості довгострокових інвестицій.

Де найвигідніший курс долара до гривні?

Перед проведенням операції потрібно знайти вигідний курс долара до гривні в Барабашово. В цілому валютний курс являє собою ціну грошового знака однієї країни, виражену в грошах іншої країни. Ступінь конвертованості валюти залежить від державного регулювання. Існують наступні види грошей:

  1. Вільно конвертовані - держава не встановлює обмежень на покупку, продаж або обмін валюти, а також можливість операцій для резидентів або нерезидентів країни.
  2. Частково конвертовані - діють деякі обмеження і регламентація на ряд обмінних операцій і їх учасників.
  3. Неконвертовані - держава законодавчо обмежує всі види валютних операцій, а також можливість їх для певних груп людей.

Таким чином, конвертовані гроші можна вільно обмінювати на інші види грошових знаків. Наприклад, перевести гривні в долари або в зворотному напрямку. На поточний курс долара в Україні впливають безліч факторів, які визначаються поєднанням попиту і пропозиції. Цей показник знаходиться в постійній динаміці, оскільки зовнішньоекономічні операції впливають на надходження і витрачання іноземної валюти. Позитивний платіжний баланс веде до падіння котирувань іноземних грошей і підвищення вартості національних купюр. І навпаки, негативний баланс міжнародної торгівлі закінчується зниженням ціни місцевих грошей.

Залежно від місця обміну встановлюється різний курс долара. Чорний ринок, наприклад, часто демонструє більш «вигідні» котирування, при цьому легальний обмінник має ліцензії та інші документи на свою діяльність, що гарантує його чесність і надійність. На жаль, чорний ринок переповнений шахраями, охочими нажитися на людях. У той час як ми намагаємося, щоб наші клієнти залишилися задоволені сервісом і повернулися до нас знову.

Звичайно, можна спробувати купити долар на чорному ринку Барабашово, проте це досить небезпечно. Експерти не рекомендують подібних операцій, оскільки існує високий ризик втратити свої кошти.

Перевести гривні в долари: Барабашово

Промислово-речовий ринок Барабашово - одне з найбільш відомих місць Харкова. Незважаючи на цілі відвідування нашого міста, багато приїжджих намагаються заїхати хоч на кілька годин в торговий комплекс, адже на цьому майданчику можна придбати практично все. На сьогодні ринок займає близько 75 гектарів і та другим за розміром в Східній Європі. Його торгові секції зручно розділені за напрямками, допомагаючи досить швидко знайти потрібний вид товару, а майже 18 тисяч торгових і складських місць дозволяють вибрати дійсно найцікавішу пропозицію.

Будівництво ринку почалося ще в 1995 році і частково продовжується до цих пір. З відкриття ринку його площа розширювалася, павільйони виросли в магазини, а число торговців і відвідувачів значно збільшилася. Однак перша торгова площадка, з якої почався базар, була реконструйована і залишилися на місці. Зараз вона носить назву «Кам'яні ряди» або «Кам'янка».

Така величезна торгова територія не могла залишитися без численних обмінників. Ми пропонуємо скористатися одним з наших п'яти обмінних пунктів, що знаходяться в районі ринку. Їх розташування і графік роботи дозволяють кожному вибрати зручний час для обміну.

Переваги наших обмінників

Наші пункти обміну відрізняються стабільною багаторічною роботою. За цей час ми обзавелися безліччю позитивних відгуків і постійних клієнтів. Наші відвідувачі відзначають:

  1. Надійність і широкий спектр послуг.
  2. Вигідний курс гривні до долара та інших валют.
  3. Кваліфікований і ввічливий персонал.
  4. Зручний і інформативний сайт обмінників.

На останньому пункті варто зупинитися трохи докладніше. Оскільки курс долара в обмінниках Харкова постійно змінюється, досить складно вибрати вдалий час операції,тому на нашому сайті розміщено зручний графік валютних котирувань. Він оновлюється в режимі 24/7 і відображає всі останні зміни. Таким чином, наші клієнти будуть завжди в курсі подій.

У наших обмінниках можна швидко, вигідно і безпечно перевести долари в гривні або виконати ряд інших грошових операцій. Ми гарантуємо високу якість сервісу і повну конфіденційність угод.